Newsletter


Udělejte z iPhonu nebo iPodu svého osobního tlumočníka do 29 jazyků

Cestovní tlumočník je mluvící jazykový průvodce, překládá slova a fráze z češtiny do 29 jazyků. Aplikace Vám nabízí možnost komunikace v zahraničí také bez jazykových znalostí, protože v případě potřeby umí vyhledaný překlad přečíst nahlas. Snadno pochopitelné ilustrace usnadňují komunikaci dodatečně.

Pomocí Cestovního tlumočníka lze bez jazykových znalostí objednávat letenky, rezervovat ubytování, předat auto k servisní prohlídce nebo objednávat v restauraci. Pro každý jazyk je k dispozici více než 2 200 frází a slov, které jsou přehledně uspořádané dle tematických okruhů, např. clo, hotel, servis, cestování, servisní dílna, pamětihodnosti, zábava, restaurace, sport a volný čas.

Integrovaná funkce vyhledávání vás zavede vždy rychle k cíli. Pokud si, například, přejete v hotelu rezervovat jednolůžkový pokoj, zadejte do vyhledávacího pole výraz „jedno“ a okamžitě se zobrazí vhodná fráze „Rád bych si rezervoval jednolůžkový pokoj“.

iPad Screenshots:
15432

iPhone Screenshots:
Pic_2Pic_5Pic_1Pic_3Pic_4


Android Screenshots:

15432

★ Pro každý jazyk je k dispozici více než 2 200 frází a slov, doprovázené příslušnými ilustracemi a zvukovými záznamy.

★ 29 cílových jazyků: angličtina (britská), angličtina (americká), němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština (portugalská), portugalština (brazilská), holandština, dánština, finština, švédština, norština, polština, slovenština, ruština, řečtina, bulharština, maďarština, turečtina, čínština, japonština, korejština, arabština, hebrejština, thajština, hindština, vietnamština, perština.

★ Všechny fráze namluvili rodilí mluvčí.

★ Precizní a srozumitelné uspořádání do tematických okruhů a jednotlivých témat.

★ Rychlé hledání plného znění, také částí slov.

★ Celý obsah aplikace je uložen v přístroji. K používání aplikace není připojení k Internetu vůbec nutné.

★ Každý záznam doprovází příslušná ilustrace, což usnadňuje komunikaci mnohem více.

★ Úplné uživatelské prostředí v češtině.

★ Velmi snadné ovládání, které je pochopitelné také pro děti a důchodce.

★ Včetně fonetického přepisu pro následující jazyky: čínština, japonština, korejština, ruština, řečtina, arabština, perština a hebrejština.

 

Tak to funguje:
Po spuštění aplikace se zobrazí volba jazyka, do kterého se má překládat. K dispozici je výběr z 29 jazyků: angličtina (britská), angličtina (americká), němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština (portugalská), portugalština (brazilská), holandština, dánština, finština, švédština, norština, polština, slovenština, ruština, řečtina, bulharština, maďarština, turečtina, čínština, japonština, korejština, arabština, hebrejština, thajština, hindština, vietnamština, perština.
Volba témat
Uložené fráze jsou přehledně uspořádané do různých kategorií. Po volbě cílového jazyka se zobrazí seznam hlavních tematických okruhů, v kterém zvolíte požadovanou kategorii.Volba situace
V rámci každé kategorie se nachází témata pro určité situace. Např. k tematickému okruhu „Základy“ jsou k dispozici témata „Pozdravy“ nebo „Pozvání“. Tak lze rychle vyhledat to, co je pro danou situaci nutné.Zobrazit frázi
Po volbě témat se zobrazí seznam se všemi příslušnými větami a frázemi. Cestovní tlumočník obsahuje celkem více než 2 100 frází a slov s příslušnými ilustracemi a zvukovými záznamy překladů. 


Překlad fráze
Po kliknutí na frázi se zobrazí snadno pochopitelná ilustrace a přehraje se zvukový záznam překladu v cílovém jazyce. Všechny fráze namluvili rodilí mluvčí. Pro následující jazyky jsou k dispozici užitečné fonetické přepisy: čínština, japonština, korejština, ruština, řečtina, arabština a hebrejština.Přepnutí jazyka
Kliknutím na symbol globusu vpravo nahoře se znovu zobrazí všechny jazyky. Po volbě jazyka se přehraje příslušný zvukový záznam fráze, přeložené do zvoleného jazyka. Tím jsou rychle k dispozici další překlady bez neustálého přepínání nastaveného jazyka.Rychlé vyhledávání
Integrovaná funkce vyhledávání vás zavede vždy rychle k cíli. Pokud si, například, přejete v hotelu rezervovat jednolůžkový pokoj, zadejte do vyhledávacího pole výraz „jedno“ a okamžitě se zobrazí vhodná fráze „Rád bych si rezervoval jednolůžkový pokoj“ .