Newsletter


Díky jedinecné výukové metode dosáhnete s Výukou jazyku Jourist již po krátké dobe znacného pokroku pri zvládnutí zvoleného cizího jazyka

Android Market QR-Code:

Výuka jazyků Jourist se výborně hodí k praktické přípravě na cestování a k osvěžení znalostí.

Jedinečná metodika v sobě snoubí vizuální a akustické vnímání cizího jazyka. Všech více než 2 100 slov a frází (na jeden jazyk) obsahuje zapamatovatelnou ilustraci a čtou je profesionální mluvčí.

Učební proces je založen na principu kartiček. Vašim cílem je dosáhnout nejvyšší úrovně „Velmi dobrá“. Sami rozhodujete, zda do učebního procesu budou zahrnuta všechna nebo jen některá témata či podtémata. Můžete se soustředit na učení slovíček a frází z jistých témat jako například „Představování“, „Rezervace“ nebo „V restauraci“. Při výuce si můžete vybrat z 9 zábavných cvičení. Patří k nim i procvičování výslovnosti s rozeznáním jazyka. Když odpovíte správně, sami se rozhodnete, zda jste si dané slovo či frázi vštípili dostatečně na to, abyste je přesunuli o jednu úroveň znalostí výše.

iPad Screenshots:
23415

iPhone Screenshots:

24351

Učit se můžete jeden z těchto 25 jazyků: ngličtina (britská), angličtina (americká), němčina, francouzština, španělština, italština, holandština, finština, švédština, norština, polština, slovenština, ruština, řečtina, maďarština, turečtina, čínština, japonština, korejština, arabština, hebrejština, thajština, hindština. Další jazyky se připravují a budete si je moci stáhnout při bezplatných aktualizacích.

★ Výběr z 25 jazyků.

★Více než 2 100 ilustrovaných a přečtených frází a slovíček na každý jazyk.

★Samostatné určování učební látky.

★Všechny fráze vyslovují rodilí mluvčí

★Každé heslo je ilustrováno, což dále usnadňuje zapamatování slovíček a frází.

★ 9 zábavných druhů cvičení k procvičování slovíček.

★ Procvičování výslovnosti s rozeznáním jazyka.

★Přesné a srozumitelné rozdělení do témat a podtémat.

★Celé uživatelské rozhraní v češtině.

★Velice jednoduché ovládání, které pochopí děti i senioři.